Zvětšení Penisu

Zvětšení Penisu

Chtějí zvýšit svůj penis velikosti, bez použití léků nebo drahé nástroje, jen přírodní metody? Před tisíci lety, penisu cvičení je běžná metoda používaná staří lidé, aby si na obrovský penis, že chtěl.

Nicméně, účinky z penisu cvičení na zvětšení penisu průměru a délky nebyly podporovány lékařských výzkumů a klinických studií až do nedávné doby. Studie ukazují, že ve skutečnosti, zvýšení velikosti penisu není jediná výhoda muži z penisu cvičení! Délka penisu je velmi variabilní v klidu a je odrazem množství krve proudící v penisu. To je důvod, proč penis vypadá větší v horkém počasí, než v chladném počasí. Když se skupina 100 mužů a měří jejich Natažené Délka Penisu (mezinárodně uznávaný standard), pak zhruba 50% mužů bude mít Natažené délka Penisu 15 cms ( 6 palců) 25% by být delší a 25% by být kratší. Natažené Délka Penisu (SPL) nejvíce koreluje s erekci délku a je ve skutečnosti maximální délka se, že vaše erekce může dosáhnout. Často pravda, vzpřímený délka je méně než SPL. Někteří Chirurgové tvrdí, že většina lidí se zajímají POUZE o zvýšení ochablý délku Penisu. Nicméně profesor Moore je zážitek kvůli nějakým 42 let Penisu Chirurgie je, že VĚTŠINA mužů, kteří chtějí Penisu zvýšení v ochablé a postavit délka. Je to vzácný jedinec, který chce pouze zvýšení v velikost ochablé, pouze.

Nejvíce široce hlásil, způsob zvýšení obvod je injekcí autologního tuku. Nicméně, výsledky jsou velmi špatné, protože nepravidelné nekróza a resorpce tuku.17 Tento postup nebyl hlášen za mikropenis, a zdá se pravděpodobné, že výsledky by byly stejně špatné.

Obvod tunica albuginea penisu může být zvýšena tím, podélný řez a oprav se otevřel safény. V jediné publikované série, několik orgánů byly popsány jako hypoplastické s obvod 2 SDs pod průměrem, což je podobné jako u DSD podmínky. Tam byla minimální změna v ochablém průměru, ale průměrné zvýšení o 1,5 cm v průměru ztopořený penis v hypoplastická případech.18 zvýšení vzpřímený průměr by být užitečné zejména v případech, DSD.

růst penis xxl pro zvětšení penisu

Pro nejlepší výsledky, vypočítat tři až šest měsíců za významné výsledky. Úspěch penis cvičení se liší, někteří chlapi jsou opravdu štěstí a vidět měřitelný růst v jen pár týdnů, pro některé lidi to trvá trochu déle. Nevzdávejte to, pokud nechcete dostat rychlé výsledky, každý penis je trochu jiný, ale jelqing již pracoval ve starověkém egyptě, tak to bude pracovat pro vás, příliš. Dnešní techniky a cvičení jsou mnohem více sofistikované, než na začátku, testován tisíce mužů, kteří úspěšně rozšířila své penis tímto způsobem, tak je to opravdu jen otázkou času. To funguje pro všechny, bez výjimky.


To není snadný způsob, jako trénink v posilovně: Podvádění sebe, přeskakování cvičení nebo být líný a zanedbávání tréninku znamená, že to bude trvat déle, než si všimnete výsledky. Udělej to!

PROGENTRA VÝRAZNĚ ZVÝŠÍ VELIKOST VAŠEHO PENISU TÍM, že rychle zvýšit průtok krve do penisu s použitím vazodilatancia.

Vazodilatancia práci tím, že zvyšuje oxidu dusnatého v krvi, který tvoří cGMP, sloučenina, která dělá krevní cévy rozšíří. Rozšířené cévy umožňují větší objem průtok krve do penisu. Progentra komiksy jsou vazodilatancia s testosteron boostery, které nejen posiluje zvýšení cGMP pomocí PDE-5 inhibitorů; je také rychle zvyšuje libido uživatele, které pomáhá podporovat zvýšený výskyt erekce pro uživatele. To je dále spojil s užíváním hormonální stabilizátory, které zvyšuje uživatelský sexuální výdrž prodloužit erekci uživatele, což přispívá k zvětšení penisu proces.

Existuje mnoho metod, muži mohou použít k pomoci kontrolovat, když se ejakulát. Tyto metody vám pomohou zvýšit sexuální výdrž, když cvičil na nějakou dobu. Jeden z nejjednodušších metod je odstoupit penis z pochvy, když se dostanete blízko k vyvrcholení. Znovu, jakmile intenzivní pocit prošel. Další způsob ovládání je pochopit základní penisu pevně, když jste v blízkosti orgasmu. Pokračujte stisknutím tlačítka, dokud ohromující chuť k orgasmu prošel. Tyto kontrolu ejakulace techniky jsou nejlépe praktikuje při masturbaci. Člověk může užít masturbaci jako nástroj pro prodloužení času věnuje v praxi předtím, než dovolí sebe k orgasmu. Tato praxe vám pomůže, když se zaměstná více stimulující praxe pohlavní styk s partnerem.